خبرگذاری حکومت نظامی

ماهرانه در جنگ است ناخدای استبداد با خدای آزادی

دیو چو بیرون رود از در دیگر آید به هر حال فرشته در نیاید!

with one comment

علی مطهری، نماینده تهران
وی سخنانش درباره کردان را با «اعوذ بالله من الشیطان الرجیم» آغاز کرد – البته شروع کلامش با بسم الله بود.
او گفت: ما حتا جمله امام را که گفتند: «حفظ نظام بالاتر از هر چیز دیگر است» مصداق «کلمة حق یراد علی الباطل» –استفاده از کلمه حق برای نیل به هدفی باطل- قرار دادیم. به جای اینکه از این جمله این را بفهیم که با مسئولان متخلف به اشد وجه برخورد کنیم، گفتیم اگر مسئولی تخلف کرد آن را بپوشانیم؛ اعلام نکنیم چون حفظ نظام بالاتر از این حرف‌هاست!….ما اینقدر مسامحه کردیم که روزگارمان به اینجا کشید؟!….من در جلسه‌ای که با مقامات دولتی داشتم احساس کردم که نگاه اینها به مجلس یک نگاه نادرستی است، اینها فکر می‌کنند که نماینده استقلال رای ندارد! به من می‌گفتند شما فکر نکن که اینها پشت سر شما هستند، اینها با یک قول سفر امضایشان را پس می گیرند، اینها 8 تا 8 تا می‌آ‌‌یند اینجا و امضایشان را پس می‌گیرند(!).
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:17:09 فرمت:WMA حجم:894K

حجت الاسلام محمد ابراهیم نکونام، نماینده گلپایگان
‌آقای رئیس ارزشی دولت! آن روزی که بنای رای اعتماد به ایشان بود با خواهش و تمنا از ایشان خواستیم در مناصب دیگر بمانند و خدمت کنند بعد از رای اعتماد هم مصمم بودیم به احترام رای مجلس و حرمت دموکراسی وزارتش را به جان بخریم اما زمانی که با ارجاع رئیس محترم مجلس گزارش کمیسیون آموزش عالی قرائت شد و رسما عدم صداقت کردان برملا گردید موضوع متفاوت شد….. «من نمی‌گویم لازمه تعالی انسان مدرک است اما لازمه تعالی انسان صداقت است» ….گویا مقصر واقعی ما هستیم که در باطل تردید کردیم!
+تذکر حشمت‌الله فلاحت‌پيشه و همچنین تذکر محمدی: «بنایی اول بره خودش رو اصلاح کنه…»
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:15:39 فرمت:WMA حجم:817K

روح الله جانی عباسپور، نماینده بویین زهرا
یکی از نمایند‌گان در آن جلسه از کردان پرسید: «شما قبلن به من گفته‌ بودید دو ممتحن از خارج آمدند و از من امتحان کردند و من از رساله دفاع کردم، آقای کردان در قبال این یادآوری گفت: من در آن موقع خلاف گفتم!، یعنی خودش دارد به دروغ اقرار می‌کند……
مدعي شده تاكنون بر اساس مدرك دكترا حقوق نگرفته كه به عنوان معاون اداري مالي صدا و سيما در حكم اداري سال 75 پايه تحصيلات خود را كارشناسي معاون سياسي ذكر مي كند؛ در حاليكه در حكم اداري سال 78 در حالي خود را دكترا معرفي مي كند كه حتي اساسن ليسانس هم نداشته و حتي اگر بپذيريم از جعلي بودن مدرك تحصيلي خود اطلاع نداشته، اين دكترا افتخاری‌ است اما نامبرده از ذكر افتخاري بودن آن كه مجوزي براي گرفتن حقوق از دستگاه ها نيست، خودداري مي كند؟!
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:20:23 فرمت:WMA حجم:1062K

دستغيب، نماينده شيراز
این ظرف مناسب مظروف خود نیست!
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:10:56 فرمت:WMA حجم:573K

قسیم عثمانی، نماینده بوکان
ما همه راه‌ها را امتحان کردیم و استیضاح را به عنوان آخرین راه و پرهزینه‌ترین راه انتخاب کردیم و انتخاب این راه ناشی از اصرار آقای کردان بر سر وزارتشان بود که اگر کناره‌گیری می‌کردند این همه هزینه‌های اضافی را متحمل نمی‌شدیم.
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:13:17 فرمت:WMA حجم:694K

محمد کرمی راد، نماینده کرمانشاه
آقای ملکشاهی رئیس اداره دادگشتری کرمانشاه می گوید:  بر اساس قانون از یک سال تا سه سال محکومیت به زندان و  مجازات نقدی در انتظار جاعلان مدارک تحصیلی است…در سال 1379 در جلوی گزینه مدرک تحصیلی هیچ چیزی وجود ندارد اما 13 ماه بعد مدرک می‌شود دکترا؟!
music_note
بشنوید و یا دانلود کنید، مدت:15:26فرمت:WMA حجم:806K

بیژن نوباوه، نماینده تهران
شما هنوز در اظهاراتتان دروغ مي‌گوييد، شما هنوز از مدرك تقلبي دكترا صحبت مي‌كنيد براساس اين مدرك از 01/02/1381 تاكنون افزايش حقوق داشته‌ايد و دليل آن نيز ارائه‌ي مدرك دكترا است. مي‌گوييد از وزارت نفت حقوقي دريافت نكرده‌ام، خوب حق داريد، چرا كه از ساير دستگاه‌ها كه در آنها خدمت مي‌كرديد، حقوق بيشتري مي‌گرفتيد، آخرين مدرك از شما در صدا و سيما فوق ديپلم و دانش‌سراي ساري است، شما ليسانس و فوق ليسانس هم نداريد، آيا احراز شرايط علمي شما در مراكزي كه شما در آنها خدمت كرده‌ايد انجام شده است؟….دادگاه، کلینتون را فقط به خاطر آن یک‌ کلمه دروغی که به دادگاه گفت، برکنار کرد….من دوست داشتم آرزو می‌کردم شما همین جا بلند می‌شدید می‌فرمودید: «من اشتباه کردم» عذرخواهی می‌کردید از  ملت، به والله اینجا آقای کردان بخشی از این آبرو و حیثیت بر‌میگردد….شما هیچی در اختیار ندارید بیشترین ادعا را هم دارید! کجا قابل قیاس با شهید بهشتی هستید؟!.
music_note
بشنوید و یا دانلود کنید، مدت:15:20فرمت:WMA حجم:980K

ستار هدایت خواه، نماینده بویر احمدی و دنا
گرچه بخش اعظم پاسخ‌های جناب آقای کردان حول محور استیضاح نبود اما جناب آقای رئیس از باب نجابت اجازه دادند….از ده وزیری که در دوان نهم تغییر کرده‌اند نه نفرشان را شخص آقای رئیس جمهور عزل نموده و ان‌شاءالله یک ‌نفر را هم مجلس عزل خواهد کرد…..محور اصلی استیضاح، دروغ‌گویی جناب آقای کردان است برای پرهیز از هر گونه تحریف عین سخنان ایشان را از بلندگو پخش می‌کنیم.
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:15:16فرمت:WMA حجم:797K

حواشی ماجرا:
— یکی از بانوان نماینده نزدیک تریبون می‌آید و اعلام می‌دارد که : «آقای ابوترابی، بچه‌ها زنگ زدن می‌گن آقایونی که جمع شدن این بالا، صداشون قشنگ داره تو رادیو پخش می‌شه، بسیار هم حرف‌های زشتیه!» در این موقع یکی از نمایندگان مرد حاضر، از سر دلداری به خانم نماینده می‌گوید: «الان داره مال شما هم پخش میشه!» 
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:00:37 فرمت:WMA حجم:38K

— تذکر محمدی: مردم فکر می‌کنن اینجا واقعن دارن پول توزیع می‌کنن!
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:00:44 فرمت:WMA حجم:44K

— تذکر کواکبیان: ما اول باید ببینیم این استیضاح قانونی هست؟ چون رئیس جمهور محترم ما شرکت نکردن در این جلسه؟ 
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:01:05 فرمت:WMA حجم:63K

و دفاعیات این شیاد:
music_noteقسمت اول ، قسمت دوم ، قسمت سوم ، قسمت جهارم ، قسمت پنجم ، قسمت آخر

انقلاب ایران از این مظلوم‌کشی‌ها به خود بسیار دیده است [رو که نیست، سنگ‌پاست] در پاسخ به سخنان کوبنده بیژن نوباوه گفت: آقای نوباوه من نمی‌دانم زنم برایم باقی می‌ماند یا نه؟ شما وادارم کردی که بگویم [گویا آن مدرک ازاله بکارتش که در اینترنت منتشر شد کار خودش را کرده است!] دو نوبت هم قسم‌ جلاله خورد: «والله، باالله، تاالله» [این «تاالله» را هم فکر کنم ابداع شخص کلاهبردارش باشد؟]

و بالاخره انتهای ماجرا:
علی لاریجانی، نماینده قم و رئیس مجلس: «از 247 نفر رای ریخته شده، 188 رای موافق استیضاح، 45 رای منفی و 14 رای ممتنع  بوده است بنابراین مجلس به ایشان رای عدم اعتماد داده و ایشان دیگر نمی‌توانند وزیر کشور باشند.»
music_noteبشنوید و یا دانلود کنید، مدت:02:32 فرمت:WMA حجم:137K

گزارش تصویری جلسه استیضاح:
ایسنا(1) ایسنا(2) ایسنا(3)
مهر(1) مهر‌(2) مهر(3) مهر(4)

پیوست:
کل جلسه استیضاح در 4shared حجم 10 مگابایت:
http://www.4shared.com/file/69761361/bef4515/kordan.html
لینک جایگزین نطق بیژن نوباوه در 4shared:
http://www.4shared.com/file/69764081/a0f426f0/Nobavve-1387-09-14-Majles.html

Written by State-of-Siege

5 نوامبر 2008 در 12:40 ب.ظ.

نوشته شده در پرونده یک شیاد

یک پاسخ

Subscribe to comments with RSS.

  1. This animal, like his leadr and president! is a liar,has been cheating for a long term and only has been sacked.I he was a normal citizen , he was in Evin being accused as an Englisg agent or spy or possibly an informant for CIA. This is the meaning of equlity and mercifulness in bloody Islam. Down with IRI and Islam

    Masoud

    16 نوامبر 2008 at 10:53 ق.ظ.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: